طراحی سایت

نوشته شده توسط Salar on . Posted in Blog

  

web-design

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.

در جامعه امروزی که به عصر ارتباطات معروف است، داشتن یک وبسایت، مقوله ای عادیست، اما تفاوت بین داشتن یک وبسایت شکیل و سطح بالا و یک وبسایت معمولی بسیار زیاد است. 


گروه طراحی سایت و بهینه سازی، با تجربه چندین ساله خود، این تفاوت را حاصل کرده و راهی نو و بی بدیل را برای کسانی که قصد مطرح شدن در این عرصه را دارند، گشاده است.


شرکت سالار   در قالب یک مجموعه ی حرفه ای وب، خدمات طراحی سایت خود را بر پایه جدیدترین اصول طراحی وب روز اروپا و رعایت آخرین استانداردها و متد بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، ارائه می کند.


از دیگر خدمات شرکت سالار علاوه بر طراحی سایت، میتوان به طراحی گرافیک حرفه ای در تمامی زمینه ها ، عکاسی صنعتی ، مشاوره و پشتیبانی وبسایت و کلیه خدمات مبتنی بر وب، اشاره کرد...
گروه طراحی شرکت سالار ، پشتیبانی صحیح و همیشگی را از اصول جدانشدنی پروژه های خود میداند، لذا با داشتن کادری مجرب، پشتیبانی همیشگی را به عنوان دلگرمی و سایه ی آرامشی برای مشتریان خود به ارمغان می آورد و با در اختیار داشتن کادر فوق تخصصی خود در زمینه های طراحی سایت و گرافیک، مقدمات پیشرفت و تمایز شما را در این عرصه فراهم میسازد.


وبسایت شما، باید شایسته تحسین باشد ! 
پس با اطمینان به ما بپیوندید و طراحی سایت خود را به ما بسپارید....

نمونه کارهای طراحی وبسایت های انجام شده

دکترغیاثی

پایاچوب

برج رشدیه

سالار کامپیوتر